Svatební konzultace

„Svatba je jeden z nejkrásnějších dní vašeho života, na který se vzpomíná po celý život."

Aby vaše svatba byla skvělá a svatební hosté na ni ještě dlouho vzpomínali, je třeba vše pečlivě naplánovat a zorganizovat.

Svatební salon a agentura Naïve se specializuje na kompletní svatební servis, který je podložen dlouholetými zkušenostmi již od roku 2004. Věřte, že nám bude velkou ctí, svěříte-li organizaci vašeho slavnostního dne právě do našich rukou.

  • na jakém místě by se měla svatba konat?
  • kdo vyzdobí a nachystá místo ke svatebnímu obřadu?
  • co je nutné pro celkové zajištění svatby?
  • kde najít vizážistku, kadeřníka,snubní prsteny, profesionálního fotografa, catering, hudbu, květiny...?

 

Úvodní konzultace

Svatební agentura poskytuje první orientační konzultaci, týkající se rozsahu poskytovaných služeb svatební agentury Naive ZDARMA. Pak se sami můžete rozhodnout využijete-li služeb svatební agentury.

Konzultace se svatebním koordinátorem - dotazy na svatebního koordinátora

Nevíte si rady jak začít s plánováním svatby, co kdy a kde rezervovat/objednat a jak mají sedět svatební hosté? Vytvoříme Vám orientační časový harmonogram příprav svatebního dne. Konzultace v délce 1-2 hodiny.
Cena: 500,- Kč

Konzultace pro výběr lokality - Vhodné pro uspořádání svatebního obřadu, hostiny.

Zajištění 3-4 lokalit v daném termínu a dle požadavků, součinnost s příslušnou matrikou. Dokumenty pro civilní a církevní sňatek. Konzultace v délce 1-2 hodiny.
Cena: 700,- Kč

Konzultace - sňatek s cizincem - Dokumenty pro sňatek s cizincem

Ověření a překlady s tlumočnickou doložkou všech potřebných dokumentů pro sňatek s cizincem, zajištění soudního tlumočníka ke svatebnímu obřadu. Konzultace a vyřizování s příslušnou matrikou. Konzultace v délce 1-2 hodiny.
Cena: 1.250,- Kč

 

Ceny nezahrnují:
poplatky úřadům, služby dodavatelů a pronájmy prostor a dopravy do lokalit mimo Brno. Změna cen vyhrazena.
Sjednejte si s námi telefonicky konzultaci ve Vámi vybraném čase telefonicky 541 242 202, 722 666 201 anebo nás kontaktujte emailem na agentura.brno@naive.cz