Restaurace / ubytování

Pro svatební hostinu můžete zvolit příjemnou a útulnou restauraci nebo romantický hotel, kde navíc prožijete svatební noc. V hotelu můžete rezervovat i pokoje pro hosty, kteří se nemohou ten den vrátit domů. V letních měsících připadají v úvahu terasy, zámecké a zahradní slavnosti.

Pokud chystáte oslavu doma, na zahradě nebo v pronajatém sále můžeme Vám doporučit služby zkušených cateringových společností, které zajistí nejen občerstvení, ale i jídelní soupravy, nábytek, dekorace, ubrusy a úklid.

Ke slavnostní tabuli patří i slavnostní dekor, může se jednat o květinovou výzdobu, barevně sladěné ubrousky, svatební menu nebo drobné dárečky pro hosty.

Ubytování

První romantická noc pro novomanžele i ubytování pro unavené svatební hosty v místě konaní hostiny. Nabídky ubytování závisí na lokalitě oslavy a počtu požadovaných lůžek. Náklady spojené s ubytováním si hosté hradí zpravidla sami. Podle situace a finančních možností mohou tyto výdaje nést také novomanželé nebo jejich rodiče. Proto je důležité hostům oznámit, jak to bude ve vašem případě.