Partneři


Přejete si krásný a nezapomenutelný svatební den?
Oslovte květinové Studio AMMI. Díky svědomitému přístupu k řešení všech detailů svatebních kytic, korsáží a dalších svatebních dekorací se nám daří plnit i ta nejnáročnější květinová přání. Studio AMMI Vám zajistí pocit harmonie a elegance po celou svatbu.

Aristo Quartet - svatební smyčcové kvarteto
Aristo Quartet je profesionální smyčcové kvarteto složené z absolventů Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Kvarteto odehrálo 11 koncertních sezón ve Švýcarsku. V České republice se za velmi krátkou dobu etablovalo mezi špičku komorních souborů, které se specializují na doprovod svatebních obřadů a hostin, ale i jiných zvláštních příležitostí.

Cukrárna Pusinka

FINO-club 
Rodinný penzion FINO-club se nachází v moderní vilové zástavbě v Brně-Modřicích. Nabídneme Vám kvalitní služby, kompletní svatební servis a soukromí pro Váš významný den. Šťastný pár u nás má privátní pokoj se snídaní zdarma.

– svatební foto a video Luděk Šmerda a Radovan Tesař
Svatbám se věnujeme již pátým rokem. Víme, jak zachytit Vaše nejkrásnější okamžiky přirozeně a citlivě. Máme zájem na tom, abyste si svůj den užili a focení bylo pro Vás a Vaše blízké příjemnou zábavou. Díky tomu získáte nevšední fotografie či originální svatební videoklip (svatební video). Ukázku najdete na http://www.fotografixstudio.cz/klient/vamrande/ 

Hotel Brno Atlantis
Hotel Atlantis je ideálním místem pro líbánky, svatební obřad i novomanželskou hostinu. Atmosféra romantického hotelu a zahrady promění sen o pohádkové svatbě ve skutečnost. Pro svatební obřad je Vám k dispozici hotelový salonek nebo zahrada pod širým nebem v areálu hotelu Atlantis.

Hotel Myslivna

Pánské obleky BANDI
Při osobní návštěvě salonu Naïve získáte slevový kupon na nákup ve všech prodejnách BANDI VAMOS

Ceremoni

Půjčovna pánských obleků. Upřednostňujeme kvalitu, vysokou krejčovinu, vyštíhlený střih a individuální přístup k zákazníkovi.

 - Taneční škola rodiny Buryanových

Taneční škola Starlet je tradiční a zkušenou taneční školou, která působí v městě Brně již 40 let.

Svatba.cz
Rady a tipy na svatební šaty, salony, oznámení, kytice, účesy a vše co ke svatbě patří.

Svatební oznámení
Originální svatební oznámení, krabičky na výslužku a další věci, které udělají Vaši svatbu jedinečnou.

Zámek Boskovice

Zámek Bučovice

Zámek Dolní Kounice

Zámek Slavkov - Austerlitz
Zajistíme pro Vás výzdobu svatebního obřadu včetně oddávajícího v Zámecké kapli, Historickém sále, Divadelním sále, Na nádvoří či v krásném parku.

Zkušený svatební fotograf nafotí vaši svatbu kvalitně a za rozumnou cenu.

Snubní prsteny BISAKU
Zlatnictví Bisaku vám představuje snubní prsteny i zásnubní prsteny vlastní zakázkové výroby a kolekce předních českých a zahraničních výrobců.

Obřad s požehnáním
obsahuje vedle právních úkonů k uzavření manželství také čtení z bible (podle výběru snoubenců), požehnání a modlitbu za novomanžele. http://www.ccshturany.cz/chci-zaridit

Statek Ládi Kerndla
"Místo, které učarovalo nám a získá si svou pohodou i Vás. Budeme rádi, stanete-li se našimi hosty." Laďa Kerndl & Milada Kerndlová

Vše o svatbě

Světsvateb.cz

"Svět svateb.cz pomáhá snoubencům při plánování svatby. Snadno a ZDARMA si založte svatební web s řadou funkcí jako např. rezervační seznam svatebních darů nebo online svatební kalendář."

V naší cukrárně Kolbaba se zabýváme výrobou standartních, luxusních a netradičních dortů různých tvarů, chutí i velikostí. Spolu s dorty Vám vyrobíme mini dezerty, mini klasiku, domácí svatební cukroví, ale také výslužky. Nabízíme širokou škálu barev, lesků i doplňků, které budou dokonale ladit k Vaší svatební tabuli.