Svatba na klíč / koordinace

Svatba na klíč

nabízí kompletní svatební servis spojený se zařizováním svatby. Profesionální tým salonu Naive s dobrými referencemi, Vám zaručí bezproblémový chod nejen svatebních příprav ale i svatby samotné.

Příprava svatby může vyžadovat 300-400/hodin plánování a chystání cca 6/měsíců. Pak lze lehce uvěřit výhodám využití služeb svatebních profesionálů, protože čas jsou i peníze a dobrá volba se Vám určitě vrátí v podobě příjemných vzpomínek na celý život i z ohlasů spokojených svatebčanů.

K důvodům spolupráce s námi patří především, je-li pár nadměrně časově vytížen a rozhodne-li se svůj neopakovatelný svatební den opravdu vychutnat do posledního okamžiku.

 

Plánování svatby s agenturou Naive:

při vaší návštěvě nám sdělíte své požadavky a představy. Pokud žádné konkrétní nemáte náš svatební koordinátor Vám poskytne odbornou konzultaci, seznámí Vás s existujícími možnostmi, a ukáže nabídkový katalog. Po společné domluvě vyplníme svatební dotazník vyhotovíme návrh, jak by vaše slavnost měla vypadat a sestavíme orientační rozpočet na požadované služby. Následující spolupráce s agenturou probíhá mailem, telefonicky a domluvenými schůzkami vždy po určité době, kdy se společně sejdeme, k prokonzultování průběhu příprav, či příp. změn. Návštěva svatebního salonu pro svatbu na klíč je vhodná půl roku před svatbou ale přípravy se dají zvládnout i za mnohem kratší dobu.

Ze všeho nejdříve si udělejte hrubou představu, jak by měla vaše svatba a vypadat:

  • určete si termín a čas svatebního obřadu
  • místo podle vašich přání, kde se chcete vzít
  • jak by měla vypadat výzdoba a styl svatby

1 | 2