Novinky

07.04.2013 Svatba na zámku - Slavkov

„Svatba na zámku" - den otevřených dveří pro snoubence

Zámek Slavkov - Austerlitz ve spolupráci se svatební agenturou Naïve Vás srdečně zvou na den otevřených dveří v neděli 7. 4. 2013 s názvem Svatba na zámku. Akce proběhne od 14:00 do 18:00 hodin na zámku Slavkov.

Všichni, nejenom snoubenci, ale i rodiče, prarodiče a děti jsou srdečně zváni na zámek, kde Vám představíme širokou nabídku ze svatebního oboru. V 15:00, 16:00 a 17:00 hodin budou probíhat organizované prohlídky oddacích míst, spojené taktéž s prohlídkou interiéru zámku, jehož zákoutí nabízí jedinečné pozadí pro svatební fotografie. Můžete se těšit na prezentaci svatebních šatů a doplňků podle aktuálních trendů, květinovou výzdobu a ochutnávku svatebního cukroví, především tradičních koláčků. Tyto služby a mnohé další se Vám budou prezentovat v Historickém sále zámku a v Salla terreně.

V 17:30 hodin se bude losovat ze všech vstupenek první cena poukaz v hodnotě 10.000,- kč na zapůjčení svatebních šatů Exclusive, kterou věnuje svatební agentura NAÏVE s.r.o.

Vstupné je 50,- Kč. Ke vstupnému dostanete dárek - aktuální číslo časopisu Marriage Guide v hodnotě 89,- Kč zdarma!

Obřad se v původním historickém prostředí stane nezapomenutelným. Vkročte do nové etapy svého života jako princ a princezna neboť Zámek Slavkov - Austerlitz je pro Váš den D ideálním místem.

Tato akce má také svou vlastní událost na facebooku.